23. 9. 2022

Festival IQ PLAY

V úterý 20. září se v tělocvičně naší horní školy uskutečnil jednodenní festival IQ PLAY – putovní výstava vzdělávacích her a hraček.

Tento festival nebyl pro děti úplnou novinkou, protože ho mnohé z nich navštívily již v květnu, kdy se tento festival konal v KD ve Vizovicích.

Všechny hry, stavebnice i hračky si mohly děti vyzkoušet. Někteří vydrželi celou dobu u jedné stavebnice a vytvořili opravdu krásné stavby. Jiní přecházeli od jednoho stolu ke druhému a vyzkoušeli si různé stavebnice a hry. U žáků 8. a 9. tříd se velké oblibě těšily hlavně různé druhy hlavolamů a logických her. U těch nejsložitějších se zastavili také mnozí pedagogové a všichni společně se snažili přijít na správné řešení. V odpoledních hodinách festival navštívily také děti ze školní družiny.

Mockrát děkujeme organizátorům za možnost uspořádat a opět navštívit tento netradiční festival her a budeme se zase brzy těšit ,,na viděnou“.