10. 6. 2024

Krajské kolo OVOV - Otrokovice

Ve čtvrtek 30. 5. 2024 se na stadionu TJ Jiskra  Otrokovicích u Štěrkoviště konalo krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů.

Naši školu jelo reprezentovat 14 žáků, kterým se podařilo postoupit z prvního místa okresního kola.

Žáci tentokrát soutěžili v těchto disciplínách:

-          sprint 60m, hod kriketovým míčkem, skok daleký, shyby na šikmé lávce a běh na 1000m

Největšího úspěchu dosáhli ve svém ročníku:

Marek Hába - 1 . místo

Barbora Macíková - 1. místo

Adam Solař - 2. místo

Taťána Ostravská - 3. místo

Tito žáci by se při běžné situaci nominovali na republikové finále, ale vedení OVOV se poprvé od svého počátku rozhodlo zrušit RF a zakončit tuto soutěž pouze krajským finále, což nás všechny moc mrzí, protože se žáci na tuto akci vždy moc těšili a byla to pro ně jedna z hlavních motivací.

Každopádně všem žáků moc blahopřejeme za úspěšnou reprezentaci naší školy a budeme se těšit na další jejich sportovní úspěchy.

Mgr. Dominik Masař